Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 329/2011
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2011 року «Про гуманітарну місію України у зв'язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2011 року «Про гуманітарну місію України у зв'язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії».

2. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

21 березня 2011 року

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ
від 19 березня 2011 року

Про гуманітарну місію України у зв'язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії

Виходячи з розвитку ситуації у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії (далі - Лівія) та необхідності забезпечення безпеки українських громадян, які перебувають на території цієї держави, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо матеріального та фінансового забезпечення гуманітарної місії з евакуації громадян України з Лівії.

2. Міністерству закордонних справ України підтримувати постійний контакт з міжнародними партнерами України для одержання інформації щодо виконання Резолюцій Ради Безпеки ООН № 1970 від 26 лютого 2011 року та № 1973 від 17 березня 2011 року, а також для координації дій з евакуації громадян України з Лівії.

3. Міністерству оборони України вжити заходів для забезпечення евакуації громадян України з Лівії з використанням великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський».

4. Міністерству інфраструктури України, Міністерству закордонних справ України вжити невідкладних заходів щодо здійснення евакуації українських громадян з Лівії до сусідніх з нею держав, у тому числі із залученням в установленому порядку українських та іноземних суден, які знаходяться в Середземному морі.

5. Міністерству надзвичайних ситуацій України забезпечити готовність державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України» до участі у здійсненні рятувальних операцій у Лівії.

6. Міністерству оборони України, Міністерству надзвичайних ситуацій України вжити заходів щодо забезпечення готовності літаків ІЛ-76МД та АН-26 «Віта» до здійснення гуманітарної місії в Лівії.

7. Міністерству внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо запобігання нелегальній міграції у зв'язку з подіями у Лівії.

Голова Ради національної безпеки і оборони України В.ЯНУКОВИЧ
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Р.БОГАТИРЬОВА