Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
06.03.2014
Сьогодні на Апарат РНБО України була здійснена масова DoS-атака

Сьогодні на Апарат Ради національної безпеки і оборони України була здійснена масова DoS-атака, яка фактично залишила Апарат без зв'язку. Про це сказала на брифінгу заступник Секретаря РНБО України Вікторія Сюмар.

Вона зазначила: «Вперше за всю історію РНБО сьогодні відбулася масова DoS-атака і нам на декілька годин заблокували роботу. Ми залишилися фактично без зв'язку, але станом на зараз можемо знову ефективно працювати», - підкреслила В. Сюмар.

Вона вважає, що це могло статися у зв'язку з тим, що було зроблено багато для того, щоб «прорвати інформаційну блокаду». Заступник Секретаря РНБО України підкреслила, що, зокрема, прорвано інформаційну блокаду до військових частин, які є в Криму, бо з Миколаївської та Херсонської області відбувається трансляція радіосигналу». За її словами, це на сьогодні фактично «ледь не єдина можливість для наших військових частин отримувати інформацію з України, оскільки в Криму навіть мобільний зв'язок «глушиться».

В. Сюмар також повідомила, що «з вівторка почнеться мовлення англійської та російської редакції каналу «Перший Юкрейн» на супутнику. Вона додала, що «це вперше масова присутність російською мовою українських інформаційних месиджів, які хочемо транслювати Росії, країнам СНД і на Заході».