Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
24.03.2014
Секретар ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій провів брифінг для представників ЗМІ

Секретар РНБО Андрій Парубій провів брифінг для представників ЗМІ. Під час брифінгу він повідомив, що Російська Федерація продовжує загальну операцію у 8 південно-східних областях України, яка була запланована з самого початку; диверсійні групи РФ і надалі перекидаються з метою дестабілізації ситуації, що могла би стати підставою для вторгнення російських військ на територію України. Зокрема, Андрій Парубій зазначив, що на кордонах з Україною продовжує перебувати майже 100-тисячний бойовий готовий до вторгнення загін російської армії.

Також Секретар РНБО заявив, що найтривожніші сигнали щодо можливих провокацій або диверсій на території України надходять з Одеської області.

«Зараз наш пріоритет номер один – захистити кордон і вивести наші частини з тимчасово окупованої території АР Крим», - наголосив Секретар РНБО.

Андрій Парубій оприлюднив повний текст ухваленого вчора РНБО рішення про передислокацію військових частин, підрозділів, установ та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів України з тимчасово окупованої території АРК та міста Севастополя.

Файл для завантаження (у форматі MP4, розмір 23,4 МБ)