Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
24.08.2016
О.Турчинов: Єдність нації - запорука перемоги України в протистоянні з російським агресором

Єдність нації - запорука перемоги України в протистоянні з російським агресором. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю журналу «Новое время».

Секретар РНБО України детально проаналізував події новітньої історії України починаючи з лютого 2014 року, зазначивши, що не дивлячись на проблеми і економічну кризу, «ми змогли створити сильні Збройні Сили, Національну гвардію, силові структури, здатні захистити країну» і зупинити просування ворога «зі сходу на захід». «Прийде час, і ми очистимо всі окуповані території», - заявив О. Турчинов.

Секретар РНБО України підкреслив, що нині українська армія - одна з найсильніших в Європі. «Наш оборонпром забезпечив Збройні Сили сучасною зброєю, незважаючи на аморальну блокаду поставок в Україну летального озброєння», - сказав він. Разом з тим, Секретар РНБО України заявив, що «загроза, безумовно, залишається, і проблем в секторі безпеки і оборони ще дуже багато».

«Запорука наших перемог в протистоянні з сильним і жорстоким ворогом - не тільки в сучасній зброї, в професіоналізмі і героїзмі наших військовослужбовців, але, перш за все, в єдності нашої нації. Тому гасло Майдану зараз як ніколи актуально - «Поки ми єдині, ми - непереможні!» », - заявив О. Турчинов.

Текст інтерв'ю:

http://m.nv.ua/ukr/project/den-nezavisimosti-2016-05.html