Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
13.09.2016
Оборонний бюджет на 2017 рік складатиме понад 129 мільярдів гривень – РНБО України

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні у вівторок розглянула оборонний бюджет країни на 2017 рік.

Рада визначила пріоритети оборонної та безпекової політики і відповідний бюджетний ресурс, необхідний для їх забезпечення. За результатами розгляду Кабінету Міністрів України доручено у межах Державного бюджету на 2017 рік забезпечити фінансування сектору безпеки і оборони відповідно до Стратегії національної безпеки на рівні не менше 5% ВВП, що відповідно до макропоказників, затверджених Урядом, складатиме понад 129 млрд. гривень.

Також на засіданні прийнято за основу Комплекс заходів із протидії гібридним загрозам та основні заходи державної політики з відвернення загроз державному суверенітету та відновлення територіальної цілісності України.

За словами О.Турчинова, РНБО України знову збереться наприкінці тижня, «щоб розглянути питання корекції Державного оборонного бюджету з метою збільшення видатків на сектор безпеки і оборони на поточний рік». «Також буде розглянуто питання застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», - підсумував Секретар РНБО України.