Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
08.11.2016
О.Турчинов: Наша ракетна програма включає повний цикл виробництва

Українська зброя має перевершувати російські аналоги. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю інтернет-виданню «Лівий берег».

У цьому контексті він високо оцінив результати роботи вітчизняних конструкторів та зброярів: «Ми сьогодні почали виробляти українські ракети, всі складові елементи яких виготовляються також в Україні».

Останні випробування, наголосив Секретар РНБО України, продемонстрували не просто високу якість наших ракет, а й те, що вони кращі за російські аналоги. «Виробництво ракети - це не тільки розробка корпусу, бойової частини, пускової установки і системи управління, це ще і тверде ракетне паливо. Ми виробляємо всі складові бойових ракет, наша ракетна програма включає повний цикл виробництва», - сказав О.Турчинов.

«Сьогодні ми відновлюємо втрачені позиції України як держави, що володіє сучасними ракетними технологіями. І це не тільки військова тематика, а й мирний космос», - заявив він.

«Ядерного потенціалу у нас сьогодні немає, але ми робимо ставку на сучасні військові технології, які, можливо, і не співставні з ядерною зброєю, але дають можливість ефективно себе захищати», - сказав О.Турчинов.