Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
17.02.2017
Перший заступник Секретаря РНБО України О. Гладковський взяв участь у роботі спеціалізованої авіакосмічної виставки AeroIndia-2017

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський відвідав з робочим візитом Індію, де взяв участь у роботі спеціалізованої авіакосмічної виставки AeroIndia-2017 у місті Бангалор.

Під час переговорів з Міністром оборони Індії, керівниками оборонних відомств та  провідних компаній військово-технічної галузі було обговорено спільні проекти в авіаційній та бронетанковій сферах, протиповітряній обороні та виробництві ракетно-артилерійського озброєння.

«Особливо хочу наголосити, що перспективною для співпраці між нашими країнами є авіаційна сфера, зокрема у частині активізації роботи зі створення нових цивільних та військово-транспортних літаків за участю ДП «Антонов». Впевнений, що цей напрямок кооперації є взаємовигідним для обох сторін, тому потрібно прискорювати необхідні процедури та робити практичні кроки. Також варто поглиблювати співпрацю і в інших сферах ВТС, акцентуючи увагу на створенні українсько-індійських підприємств», - зазначив О.Гладковський. 

Також сторони обговорили можливість участі індійських компаній у програмах імпортозаміщення в сфері військово-технічного виробництва в Україні.

Міжнародна авіакосмічна виставка AeroIndia, яка проводиться в Індії вже в одинадцяте, стала центром розвитку співпраці оборонних підприємств авіаційної галузі усієї Азії. Учасниками виставки є провідні світові компанії військової та цивільної авіапромисловості.