Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
26.03.2017
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня Національної гвардії України

Вітаю особовий склад славетної Національної гвардії України з професійним святом!

У всьому світі, у всіх військових підрозділах слово «гвардія» означає «найкращі». Саме такими стали ви - ті, хто першими прийняли на себе удар ворога на сході нашої Держави. З непохитною мужністю та жертовністю, ставши в проломі за Україну, ви показали іншим патріотам, як можна і необхідно любити Батьківщину. Вічна слава героям-нацгвардійцям, які віддали життя за нашу країну!

Сьогодні наші Збройні Сили, Національна гвардія - один з найкращих і найпотужніших військових підрозділів, - головний фактор стримування агресії Путіна проти України. Українці можуть бути спокійними, коли їх і на фронті, і в тилу на бойовому чергуванні захищають такі герої, як ви!

Сильна українська армія, сильна Національна гвардія, оснащені найсучаснішою зброєю, - це та сила, яка може дійсно зупинити ворога, це запорука миру та спокою в усій Європі!

Бажаю вам міцного здоров'я, мужності і витривалості, та завжди повертатись живими і неушкодженими з бойових чергувань до своїх родин!

Нехай Господь береже вас та ваші родини!

Слава Україні! Героям Слава!