Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
29.03.2017
Олександр Литвиненко: Підготовлений Апаратом РНБО за підтримки НАТО проект закону про національну безпеку має стати фундаментом для реформування сектору безпеки і оборони

Реформування сектору безпеки має двоєдине завдання: адаптування до безпекової ситуації протидії зовнішнім загрозам і переорієнтація цієї системи на інтереси громадян. Про це повідомив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко під час VII міжнародної конференції «Сектор цивільної безпеки: перебіг і виклики реформ», що відбулась сьогодні в Києві.

Олександр Литвиненко під час виступу окреслив основні досягнення в законотворенні в сфері безпеки і оборони.

«За серйозної співпраці з консультативною місією ЄС, офісом НАТО підготовлено проект закону про національну безпеку, який має стати фундаментом для подальшого реформування сектору безпеки і оборони. Даний законопроект вже передано на розгляд до Адміністрації Президента», - сказав заступник Секретаря РНБО України.

Він також висловив сподівання, що найближчим часом буде підписано концепцію реформування Служби безпеки України. Крім того, Олександр Литвиненко повідомив, що розпочато роботу з удосконалення законодавства у сфері державної таємниці.