Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
28.04.2017
Секретар РНБО України О. Турчинов провів зустріч з керівником державного оборонного сектору Турецької Республіки І. Деміром

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Директором Секретаріату оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання двосторонньої військово-технічної співпраці. Сторони наголосили, що в започаткованих спільних українсько-турецьких проектах вже є вагомі результати, що сприятиме зміцненню обороноздатності наших країн.

Турецька сторона запросила Секретаря РНБО України відвідати Міжнародну оборонну виставку «IDEF-2017», які відбудеться у травні у Стамбулі.

У рамках об'єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» від України у виставці візьмуть участь провідні українські підприємства-розробники та виробники озброєнь: ДП КБ «Луч», ДП «Антонов», КБ «АО», ДП «Мікротек» та інші, які представлять новітні зразки стрілецької зброї, боєприпасів, засобів активного та динамічного захисту бронетанкової техніки тощо.

Фотогалерея