Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
24.06.2017
Олександр Турчинов з прикордонного пункту «Тополі»: Тут починається кордон цивілізованої Європи

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь у відкритті оновленого відділу прикордонної служби «Тополі» Харківського прикордонного загону. Після ознайомлення з роботою прикордонного загону Секретар РНБО України зазначив, що «тут починається кордон цивілізованої Європи».

«Тому кордон має бути надійно захищений та технічно обладнаний. Для ворога він має стати нездоланним європейським валом», - заявив Секретар РНБО України.

При цьому О. Турчинов зазначив, що усі ділянки кордону, які контролює відділ прикордонної служби «Тополі», обладнані сучасними технічними засобами, які дозволяють вести цілодобове спостереження, «на домінуючій висоті обладнаний бойовий опорний пункт з серйозною зброєю, який у випадку військової агресії дозволить стримувати ворога до приходу Національної гвардії та Збройних Сил».

Керівництво прикордонників доповіло Секретареві РНБО про підготовку до забезпечення перетину українського кордону громадянами РФ лише з міжнародними біометричними паспортами, а також про технічне забезпечення їх ідентифікації (взяття відбитків пальців). «Сподіваюся, що уряд фінансово підтримає цю роботу, бо це безпека країни», - сказав О.Турчинов.

Секретар РНБО України також зазначив, що приміщення загону облаштовані відповідно до європейських стандартів. «Для порушників передбачена камера тимчасового утримання, обладнана за європейськими стандартами. Дуже просимо не демонструвати її російським ЗМІ, тому що росіяни, які бажатимуть відпочити в цій камері, що не поступається якістю багатьом російським готелям, попруть через кордон», - пожартував він.

Переглянути фотогалерею