Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
30.08.2017
О. Турчинов: Українські Збройні Сили готові дати відповідь на будь-яку провокацію

Ми уважно спостерігаємо за концентрацією військ безпосередньо біля наших кордонів у рамках проведення російсько-білоруських військових навчань «Запад-2017», і Збройні Сили України готові дати відповідь на будь-яку провокацію. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, відповідаючи на запитання журналістів у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області у середу.

При цьому він не виключив, що частина озброєння і військовослужбовців можуть залишитися на території Білорусі після завершення навчань.

За словами О. Турчинова, на проведення цих російсько-білоруських навчань витрачаються «колосальні ресурси», зокрема, задіяні понад 7 тисяч залізничних платформ для перекидання військ.

«Безумовно, Російська Федерація цими навчаннями демонструє свою здатність до ведення континентальної масштабної війни в Європі, і саме це, на їх думку, може бути попередженням для Заходу, щоб він не втручався у нові авантюри, які Кремль може спровокувати як на теренах України, так і на теренах інших незалежних країн в регіоні», - заявив Секретар РНБО України.

Водночас він наголосив, що «Збройні Сили України готові дати відсіч ворогові».