Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
24.10.2017
Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі.

На переконання О. Гладковського, Україна та Об'єднані Арабські Емірати зацікавлені у розвитку співпраці, враховуючи можливості та досвід обох країн. Він зазначив, що Україна розглядає ОАЕ як надійного та перспективного партнера на Близькому Сході.

Перший заступник Секретаря РНБО України також висловив сподівання, що Україна та ОАЕ, об'єднавши зусилля, зможуть посилити свої позиції у протистоянні глобальним та регіональним загрозам.

Зі свого боку, Посол Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі підтвердив прагнення країни розвивати двосторонні відносини в усіх сферах задля реалізації спільних інтересів.