Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
02.11.2017
Секретар РНБО України О. Турчинов провів зустріч з депутатами Комітету з питань національної безпеки і оборони Сеймасу Литовської Республіки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з депутатами Комітету з питань національної безпеки і оборони Сеймасу Литовської Республіки. Під час зустрічі було обговорено питання інтенсифікації співпраці в оборонному та безпековому секторі та його реформування, а також ситуацію на Донбасі.

Члени Комітету наголосили на важливості вивчення досвіду України у протистоянні гібридній агресії з боку Російської Федерації. У цьому контексті сторони висловилися за подальшу координацію дій з метою забезпечення безпеки в Європі, наголосивши на важливості не лише продовження, але і посилення санкцій щодо Росії, доки всі окуповані території України не будуть звільнені.

О. Турчинов повідомив про заходи, що їх вживає Україна на законодавчому рівні для відсічі збройній агресії РФ, зокрема, про ухвалення у першому читанні законопроекту про деокупацію Донбасу.

За його словами, законопроект має стратегічне значення для нашої країни, оскільки створює правові і організаційні умови для відновлення територіальної цілісності України, повної деокупації Донецької та Луганської областей, блокує будь-які спроби Російської Федерації продовжити агресію, маскуючись під миротворців.