Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
21.12.2017
О. Турчинов: Причина виходу російських офіцерів зі складу СЦКК – виборча кампанія Путіна

Причина виходу російських офіцерів зі складу СЦКК - виборча кампанія Путіна. Про це Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, відповідаючи на запитання журналістів у четвер у Києві.

Секретар РНБО України зазначив, що вихід російських офіцерів зі складу Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) - «дуже підступна дія Російської Федерації, спрямована на те, щоб дезавуювати будь-який мирний, дипломатичний, політичний шлях зупинення військової агресії, яку вони розпочали».

«Жодних об'єктивних причин для припинення роботи російських представників у СЦКК не існує. Причина цієї провокації виключно політична - це виборча кампанія Путіна, під час якої не виключено посилення кривавих провокацій і активізація військових дій», - заявив О. Турчинов.

Водночас він висловив сподівання, що «будуть знайдені механізми заміни росіян в СЦКК та відновлення роботи цього важливого органу». «Збройні Сили України готові дати відсіч будь-яким проявам військової агресії РФ», - наголосив Секретар РНБО України.