Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
25.03.2018
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня Служби безпеки України

Щиро вітаю зі святом весь особовий склад, співробітників та ветеранів Служби безпеки України - патріотів та професіоналів!

Ваша служба - відповідальна, складна та небезпечна. Офіцери СБУ стоять у проломі за Україну, на сторожі державних інтересів, суверенітету та конституційного ладу, безпеки та спокою громадян України.

Ви сумлінно й самовіддано виконуєте свій конституційний обов'язок на зовнішньому і внутрішньому фронтах, ефективно протидієте тероризму, сепаратизму, злочинності та підступним провокаціям спецслужб Російської Федерації.

Завдяки професійній роботі контррозвідників зірвані спроби російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні, посіяти паніку, хаос та зневіру.

Вічна пам'ять і шана співробітникам СБУ, які віддали життя, виконуючи свій обов'язок, обстоюючи інтереси України та її громадян!

Хочу подякувати працівникам Служби, котрі доклали неймовірних зусиль до звільнення полонених українських військовослужбовців та цивільних!

Бажаю вам завжди бути першими - в роботі та в житті! Міцного вам здоров'я, благополуччя та невичерпної енергії! Нехай Господь благословить вас та ваші родини!

Слава Україні! Героям слава!