Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
11.04.2018
О. Турчинов: Зупинити агресивну ядерну країну від масштабного вторгнення може лише потужна сучасна зброя стримування

«В умовах сучасного світу кожен має розраховувати на власні сили. На слабких не зважають, їх повчають, принижують і використовують! Тільки сильна Україна може змусити себе поважати і зважати на свої національні інтереси! Таку Україну ми повинні разом будувати», - заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю виданню «Гордон».

О. Турчинов заявив, що ядерне роззброєння «було нашою історичною помилкою». «Дані нам гарантії безпеки навіть не варті паперу, на якому були написані», - наголосив він.

О. Турчинов пояснив, що поки наша країна не стала членом НАТО, необхідно розраховувати тільки на власні сили. «Що може зупинити агресивну ядерну країну від масштабного вторгнення? Тільки потужна сучасна зброя стримування здатна вражати ворога на будь-якій відстані, - наголосив він. - На моє особисте переконання, це завдання треба розв'язати у пріоритетному порядку. І ні в кого у світі немає ні морального, ні юридичного права не погодитися із цією позицією».

З текстом інтерв'ю можна ознайомитися за посиланням: http://gordonua.com/ukr/publications/turchinov-koly-pochalysia-zakhoplennia-nashykh-chastyn-ya-namahavsia-na-vertoloti-vyletity-do-krymu-shchob-orhanizuvaty-oboronu-aerodromu-mene-vtrymav-avakov-239748.html