Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
08.05.2018
Звернення Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня пам’яті та примирення

Сьогодні світове співтовариство відзначає День пам'яті та примирення.

У Другу світову війну було втягнуто 67 держав і 80% населення земної кулі. Внаслідок найкривавішої війни, яка тривала шість років, загинуло близько 60 мільйонів чоловік. Це найбільша трагедія за всю історію людства.

Друга світова війна продемонструвала всім, наскільки хиткою може бути рівновага між миром і війною, наскільки знеціненим може бути людське життя...

Сьогодні ворог знову прийшов на нашу землю. Росія, знехтувавши міжнародним правом, порушивши післявоєнну систему безпеки в Європі та кордони, які склалися в Європі за підсумками Другої світової війни, розпочала агресію проти нашої країни. Але переможного бліцкригу не вийшло. Йому стали на заваді українські бійці, патріоти, які щодня гідно і жертовно йдуть на захист своєї Батьківщини, надійно тримаючи оборону.

Уроків історії не можна забувати. Та війна нас навчила, що умиротворити агресора не вдасться ніколи. Поведінка та мотивація агресорів у всі часи однакова, і намагатися вмовити їх дотримуватися стандартів міжнародної поведінки та поважати інтереси інших країн - справа не лише невдячна, але й безперспективна та небезпечна.

Ми пам'ятаємо, тому до кінця боротимемось за нашу волю, свободу і нашу Україну! Вічна пам'ять героям, які віддали своє життя, захищаючи свою країну!

Слава Україні!

Героям слава!