Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
11.06.2018
О. Гладковський: Ми змінюємо підходи до функціонування ОПК, аби наша армія стала однією з найкращих у світі

26-та міжнародна виставка озброєнь, технологій безпеки і засобів захисту «Eurosatory-2018» відбувається з 11 по ‪15 червня в Парижі. Українську делегацію, яка бере участь у роботі виставки, очолює Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський.

О. Гладковський обговорив з керівництвом провідних світових оборонних компаній держав-членів НАТО перспективи розширення співпраці як запоруку успішного зближення України з Альянсом.

«Нині ми активно трансформуємо ОПК нашої країни. Впевнений, що допомога держав-членів НАТО залишиться незмінною, так само як незмінним залишається наше бажання дотримуватися курсу на вступ у НАТО. Попереду нелегкий шлях, але крок за кроком ми змінюємо підходи до функціонування оборонно-промислового комплексу, аби наша армія стала однією з найкращих і найсучасніших у світі», - зазначив Перший заступник Секретаря РНБО України.

За його словами, Україна пройшла великий шлях розвитку українського ОПК, про що свідчать нові розробки сучасного озброєння та військової техніки і налагодження їх виробництва для потреб армії.

«Ми повинні не зупинятися на досягнутому, а продовжувати такими саме темпами. Одним з наступних кроків має стати етап корпоратизації, який дозволить залучити інвестиції та налагодити ефективне державно-приватне партнерство, яке успішно працює в усіх країнах-членах НАТО. І тут ми також розраховуємо на допомогу та досвід Альянсу», - додав О.Гладковський.