Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
24.08.2018
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня Незалежності України

Шановні співвітчизники!

Цього року виповнилося 100 років з дня проголошення незалежності України. В умовах російської більшовицької агресії молода держава - Українська Народна Республіка - добилася визнання у світі, утвердила державні символи та кордони.

Тоді незалежність не вдалося зберегти. Політичний розбрат всередині країни та агресія більшовицької Росії призвели до того, що українцям не вдалося зберегти цілісність держави, і територію України на майже 70 років було окуповано радянською імперією.

Двадцять сім років тому Україна без бою та крові відновила свій державний суверенітет, а сьогодні ми змушені відстоювати незалежність вже зі зброєю в руках. Українці як нація загартувалися, захищаючи власну країну і виборюючи перемогу.

Слово "незалежність" сьогодні для нас наповнюється глибоким змістом прагнення до свободи та самоідентичності. Це і кров тих, хто віддав своє життя за можливість Україні бути вільною, це і сміх немовляти, яке робить свої перші кроки, це і світанки над Дніпром, і захід сонця на Чорному морі, це жнива і потужні виробництва. Але Україна - це насамперед люди. Це кожен з нас. Кожен зі своїми мріями, намірами та кроками до перемоги.

Зміни в країні завжди починаються з кожного з нас. Зміни свою оселю, зміни свій двір, район і - країну! Разом ми здатні захистити та побудувати потужну європейську Державу, в якій хочеться жити!

Зі святом! Нехай Господь береже та благословляє Україну і кожного з вас!