Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
16.11.2018
Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня працівників телебачення, радіо і зв’язку

Шановні друзі, щиро вітаю з професійним святом!

Щодня, щогодини, щохвилини у світі щось стається. Відбуваються події планетарного масштабу, і, здавалося б, рядові. Але кожна подія стає унікальною, коли потрапляє на телеекран або до радіоефіру. Сучасні інформаційні комунікації та зв'язок забезпечують доступність інформації у будь-якому куточку світу, стискаючи час та простір.

Завдяки вашій роботі світ дійсно перетворився на «глобальне село», що більше ніж півсторіччя тому передбачив Маршалл Маклуен.

В умовах гібридної війни, яку веде проти нашої країни Російська Федерація, серед елементів якої є й інформаційна агресія, для суспільства надзвичайно важливо залишатися поінформованим, знати правду, мати можливість викривати брехню. І саме тут на чатах оборони нашої країни стоїте ви. Саме від вас залежить, наскільки швидко українці отримуватимуть інформацію, та якою буде її якість.

Військові боронять нашу країну на передовій за допомогою вогневої міці, дипломати - на міжнародній арені шляхом переконання та діалогу, а ваша зброя - правда. Ви захищаєте право людей на істину - боретеся з дезінформацією, протидієте російській пропаганді, зміцнюєте віру у перемогу.

Тож бажаю вам творчих здобутків, сил, небайдужості, здоров'я і благополуччя!

Зі святом!