Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
21.11.2018
Звернення Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні друзі!

Нинішній день - день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети - свободи і незалежності.

П'ять останніх років змінили новітню історію не лише України, а й усього світу. Здається, ще ніколи у такий короткий проміжок часу не було так багато переломних моментів, і наша Держава стала одним з епіцентрів змін. Ми об'єднали зусилля, вистояли у боротьбі з жорстоким ворогом. Світ солідаризувався з Україною, і це - поразка схиблених реваншистських планів Кремля, початок падіння держави-агресора!

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам'ятатимемо Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь!

Ми, українці, завжди перемагаємо, коли єднаємось, і програємо, коли дозволяємо чварам та внутрішнім конфліктам нас розділити. Ми інколи навіть не усвідомлюємо, на що здатні, об'єднавшись! Головне зараз - віра у себе, у свої сили, і готовність незважаючи ні на що йти вперед обраним шляхом - шляхом свободи, демократії, верховенства права, економічного розвитку та зміцнення нашої країни!

Зі святом! З Днем Гідності та Свободи!

Нехай Господь береже Україну!

Слава Україні! Героям Слава!